Horní tělesné čistící systémy pro hubnutí

Vyčištění slibuje rychlou úbytek hmotnosti a zvýšenou energii, ale tyto přínosy jsou často krátkodobé. Nejlepší systémy pro čištění těla pro úbytek tělesné hmotnosti skok-start zdravější přístup k jídlu, takže si můžete udržet zdravé postavení po dlouhou dobu. Vyhněte se mýtům, které vyžadují rychlé vyloučení nebo odstranění celých skupin jídel, protože mohou způsobit výživové nedostatky a chutě. Vyhledejte čistící přípravky, které poskytují správné části celých nezpracovaných potravin a omezte přidané cukry, alkohol a nasycené tuky.

Proč vyčistíte

Pojem čištění nebo detoxikace je ve světě stravy horký, ale věda není taková, která by podporovala předpokládané přínosy těchto diet. Vaše tělní játra, ledviny a lymfatický systém jsou přirozené, silné detoxikační látky, takže užívání doplňků a zdržování se od všech potravin po dlouhou dobu není nutné. Ale nahradit potravu, která nemá nutriční hodnotu s čerstvou zeleninou, ovocem, chudým masem a celozrnnými rostlinami, vám pomůže cítit se lépe zvyšováním celkového příjmu živin a odstraněním nepotřebných přísad, které mohou nepříznivě ovlivnit vaši energii. Vyčištění, které zdůrazňuje celá jídla, vám může také dát nový začátek, a tak rozbíjíte cykly spoléhání se na rychlé nebo zpracované potraviny.

Problémy s některými čisticími prostředky

Mnoho čistících prostředků je prostě módní výživy s fantazijními, chytlavými jmény. Master Cleanse, například, trpíte na přípravu citrónové šťávy, vody, kajenského pepře a javorového sirupu po celé dny se slibem, že propláchnete toxiny a odpad z těla. Džusové pýchy a čistící přípravky, které zahrnují údajně tukové látky, jako je ocot nebo zelený čaj, jsou všechny humorné a nemají žádný výzkum, který by je podpořil., Úbytek hmotnosti může být vedlejším účinkem těchto plánů, protože jste se vzdali pevných potravin, Ale ztráty nejsou udržitelné. Čistící prostředky vám mohou zanechat pořádně hlad, takže nemůžete udržet plán dostatečně dlouhou, aby ztratil značnou váhu. Když ztrácíte váhu na ozdobném čističi, je to převážně voda a může být také cennou svalovou tkání. Očišťování dělají málo, aby vás naučili o zdravém stravování, takže když se vrátíte na vaše předkrmové jídlo, jakákoliv váha, kterou jste ztratili, přijde zpět. Někdy můžete dokonce hromadit další kilo, protože vyčistěte zmatený metabolismus. Čistící prostředky nejsou regulovány Food and Drug Administration a mohou obsahovat doplňky, které nejsou čisté nebo mohou reagovat s některými léky, které užíváte. Čistící prostředky, které obsahují velmi málo kalorií nebo vyžadují použití diuretika, vás mohou opustit bez zásadních živin, které potřebujete pro dobré zdraví.

Zdravé způsoby čištění

Horní čističe pro hubnutí vám pomohou zmírnit velikost porcí a vybírat zdravější potraviny. To vám umožní odstranit přebytečné kalorie nalezené v potravinách s přídavkem cukru, nasycených tuků a alkoholu. Vyučují vás, abyste vytěsnili nezdravé rozhodnutí tím, že místo toho zvolili čerstvé ovoce, zeleninu, chudé bílkoviny a celozrnná. Strava celých potravin obvykle má méně kalorií než jedna plná čipů, snacků, dezertů a sody, a může tak vést ke ztrátě hmotnosti. Špičkové čistění nedoporučuje používat bylinné laxativa, klíčky nebo sirup a roztoky slané vody. Místo toho se budete spoléhat na potraviny bohaté na vlákniny, jako jsou celozrnná a zelenina, které regulují trávicí trakt. Čistící strava, která vás přiměje k zdravějším stravovacím návykům, které můžete trvat po celý život, je mnohem cennější než ta, která vám poskytuje rychlou, ale dočasnou, hubnutí.

Věci, které hledáte

Vyberte si očistu, která obsahuje dostatečný počet kalorií na podporu každodenního fungování. Většina žen potřebuje minimálně 1 200 kalorií denně a mnozí potřebují více. Jakékoli vyčištění, které slibuje zázračné štíty, je podezřelé, ztráta hmotnosti vyžaduje čas. Podívejte se na ty, které obsahují celou řadu celých potravin a žádné doplňky. Snídaně na horním vyčištění obvykle zahrnují sušenky, vejce se zeleninou, čerstvé ovoce a prosté jogurt nebo obiloviny quinoa s ořechy. Obědy často zahrnují domácí zeleninovou polévku, saláty nebo vařenou zeleninu s fazolemi. Na večeři jsou společné pečené nebo zapečené chudé bílkoviny – včetně bílých ryb, kuřecích prsíček nebo krůt – spolu s dalšími saláty nebo zeleninou a domácími obvazy z citrónové šťávy nebo octa a olivového oleje. Svačinkové doporučení by neměly být zakoupeny jako bary nebo svačinové směsi, ale spíše syrové ořechy, čerstvé ovoce, máslo máslo, prosté jogurt a řezané vegetariáni.