Kalorií ve speciálním k s mlékem

Ačkoli Special K je nízkokalorická obilovina, není bohatá na bílkoviny, což je živina, o které Dr. John Berardi říká, že vám pomůže zhubnout a tuk. Přidáním mléka na speciální K zvyšuje bílkoviny, ale také zvyšuje kalorie.

Speciální K s plnotučným mlékem

Podle speciálního webu K obsahuje 1 šálek speciálního K 120 kalorií s 0,5 g tuku, 23 g sacharidů a 6 g bílkovin. Online zdroj výživy MyFitnessPal poznamenává, že přidání 1 šálku plnotučného mléka do jedné porce Speciálního K by mělo za následek celkem 272 kalorií, s 8,5 g tuku, 35 g sacharidů a 14 g bílkovin.

Speciální K s 2 procenty mléka

Chcete-li snížit kalorie a tuk, můžete použít 2% mléka s vaším speciálním K. Webové stránky MyFitnessPal a Special K uvádějí, že 1 šálek speciálního K s 1 šálkem 2 procentního mléka by poskytoval 240 kalorií a 5,5 gramu tuku , 34 g sacharidů a 14 g bílkovin.

Speciální K s odstředěným mlékem

Nejmenší kalorickou volbou je připravit special K s mlékem bez obsahu tuku nebo bez tuku. Webové stránky Special K a MyFitnessPal vysvětlují, že 1 šálek speciálního K v kombinaci s 1 šálkem odstředěného mléka by poskytl 200 kalorií s 0,5 g tuku, 34 g sacharidů a 14 g bílkovin.