Technika vrásky na tupo

Jako lidské věky se kolagen a elasticita pokožky postupně rozpadají, což může vést k vráskám, zejména v oblastech neustálého pohybu, jako je obličej. Podle Dr. Frederika Rossitera mohou být vrásky z kůže odstraněny, podobně jako vrásky mohou být vyčištěny z kůže. Rossiter uvádí, že masáž stimuluje krevní oběh do vrásčité oblasti a mění strukturu tuku v kůži. Při správném používání na denní bázi tvrdí, že to může způsobit mladistvý vzhled i ve stáří.

Svaly na obličeji uzavřete do pokrčené oblasti. Toto typicky zahrnuje určitý pohyb obočí nebo rtů. Kůže by měla být znatelně přísnější, když jsou svaly pod sebou.

Použijte pleťový zvlhčovač prstů, stejně jako vrásčitou pleť na obličeji. Tření způsobuje tření, což může vést k podráždění pokožky u některých lidí. Ovšem zvlhčovač pleti může snížit množství tření.

Umístěte špičky prstů na jeden konec vrásčité oblasti. Pevně ​​zatlačte a protáhněte špičku prstů přes vrásky. Opakujte pohyb na stejném místě nejméně po dobu jedné minuty.

Přejděte na novou část obličeje a odstraňte vrásky stejným způsobem. Pokračujte v masáži po dobu nejméně jedné minuty na jednu sekci, až pokryjete celou tvář.