V8 dieta

Dosažení vaší cílové hmotnosti může být stejně snadné jako jíst více ovoce a zeleniny, podle oficiálních stránek V8. Když pijete šťávu V8 a budete jíst ovoce a zeleninu po celý den, můžete se cítit plnší a méně pravděpodobné, že byste zvykli na nezdravé potraviny. Poraďte se se svým lékařem předtím, než budete zkoušet plán V8 o zdravé hmotnosti, zvláště pokud máte alergie nebo zdravotní stav.

Význam

Plán V8 pro zdravou váhu byl vytvořen firmou V8, aby pomohl dietům zhubnout a udržet zdravější stravovací plán. Strava je založena na statistice, že sedm z 10 dospělých nedostane dostatek ovoce ani zeleniny ve své stravě. Podle oficiálních webových stránek V8 by měli dospělí jíst pět porcí ovoce a zeleniny denně nebo asi 2 1/2 šálku. Podle stravy v recenzi.com v článku “V8 dieta”, dieta povzbuzuje jednotlivce jíst přibližně 1500 kalorií denně.

Ukázka snídaně

Pro snídani na první den, oficiální stránka V8 naznačuje, že jíst 8 oz. Z V8 100 procent zeleninové šťávy, která poskytuje přibližně dvě porce zeleniny. Vaříme 1 šálek prosté ovesné vločky a mícháme 2 lžíce. Hrozinky a 1 lžička. hnědý cukr. Přidejte 1/4 šálku ochuceného, ​​nízkotučného jogurtu na vrchol ovesné kaše před jídlem. Pro snídani ve druhém dni stravy přepněte ovesné vločky na 1 šálek obilných cereálií, malého banánu a šálku odstředěného mléka.

Ukázka oběda

Na oběd v den čtyři navrhne web V8 vytvoření domácího kuřecího Caesar salátu. Kombinujte 2 šálky římského salátu, 2 oz. Grilované kuřecí prsíčka, 1/2 šálku těstovin, 2 lžíce parmazánu, 2 polévkové lžíce. Snížený-kalorií Caesar salát dressing a jablko. Pro občerstvení před večeří si užijte tři grahamské krekery, doporučuje oficiální webové stránky V8.

Ukázka večeře

Při dodržování plánu zdravé váhy V8 připravte na večeři domácí těstoviny. Vaříme 1 šálek celé pšeničné těstoviny a topíme ho 1/2 šálkem rajčatové omáčky, 1/2 šálky vařené zeleniny, jako jsou papriky, cibule a houby, a 1/3 šálku mletého mozzarelly sýra vyrobeného z částečně odtučněného mléka. Jako občerstvení po večeři užijte 1/2 oz. Mandle se míchala v 1/2 šálku nízkotučného tvarohu.

Expertní přehled

Podle Mayo Clinic v článku “Heart-Healthy Diet: 8 kroků ke snížení srdečního onemocnění”, jíst více ovoce a zeleniny vám pomůže zhubnout, protože budete mít menší pravděpodobnost, že budete jíst s vysokým obsahem tuku, jako je sýr a maso. Kromě toho jíst více ovoce a zeleniny má nízký obsah kalorií a může také pomoci snížit riziko kardiovaskulárních onemocnění.