Co se stane, když nosíš vestu?

Váhová vesta je cenné fitness příslušenství, které lze použít z různých důvodů. Někteří lidé nosí takovou vestu během normálního cvičení pro zlepšení síly a snížení hmotnosti. Sportovci, kteří se připravují na konkrétní sportovní události nebo dosahují určitých cílů během tréninku, používají také vestu.

Váha váhy je to, co to zní, těžká vesta, která obsahuje závaží. Můžete jej nosit na svém trupu a přidat odpor k vašim tréninkům, což způsobuje, že vaše tělo pracuje lépe. Těžnost váhové vesty se může lišit a váha, kterou používáte, závisí na vaší úrovni zdraví. Hmotnost vesty je možné koupit jako 1/2 libra nebo těžké jako 30 liber, podle FitStream. Některé jsou nastavitelné, což umožňuje přidat nebo odstranit váhu podle potřeby.

Můžete nosit váhovou vestu během tréninku, která pomáhá budovat svaly při současném spalování tuku a kalorií. Hmotnost vesty mohou být zvláště užitečné pro spalování kalorií během kardio cvičení, jako je běh, protože zesílí aerobní cvičení, poznamenává FitStream. Můžete dokonce nosit vestu na vaše každodenní procházky jednoduše zvýšit intenzitu tréninku a spálit více kalorií, podle studie zveřejněné časopisem “Medicine & Science in Sports & Exercise”. Hmotnost vesty se pohodlně hodí k tělu, což umožňuje nosit jeden během většiny typů cvičení.

Běžící se spoléhají na svou sílu a vytrvalost, aby se dostali do běhu. Někteří běžci používají váženou vestu jako nástroj pro trénink na odpor. Když běžíte s extra hmotností vesty, vaše tělo se přizpůsobí tomuto a naučí se vás přenést a to dodatečnou váhu, která může zlepšit vaši vytrvalost a celkovou kondici. Když vezmete vestu, okamžitě ztratíte tuto nadměrnou hmotnost, vaše tělo je schopné běžet efektivněji a na delší vzdálenosti.

Přidejte váhovou vestu do tréninku pro zdokonalování svého vertikálního skoku, doporučuje FitStream. Pokud provádíte vážené skákání, když nosíte vestu, můžete zvýšit svou sílu. To je díky dodatečné hmotnosti kolem trupu, podle VerticalJumping.com. Když nosíte vestu, vaše tělo je podvedeno, aby věřilo, že váží více a musí se přizpůsobit této hmotnosti. Poté, co vezmete vestu a skáčete, vaše tělo stále reaguje, jako by tam byla nadměrná hmotnost vesty, což vede k vyšším a rychlejším skokům.

Hmotnost vesty vysvětlil

Ztráta váhy

Zlepšení vytrvalosti

Skočte lépe