Které vysoké školy poskytují nejlepší fotbalové stipendia?

Stipendium je druh plné nebo částečné finanční pomoci udělené studentovi, který vykazuje vynikající výkon v konkrétní akademické oblasti nebo sportu. Athletické stipendia jsou upraveny národní kolektivní atletickou asociací. Počet dostupných fotbalových ocenění je založen na tom, zda je škola divize I nebo II. Národní juniorská kolegiální atletická asociace, která upravuje ceny od juniorských vysokých škol, umožňuje 36 fotbalových stipendií na školu.

Nejlépe hodnocené fotbalové vysoké školy

Soccer Times zveřejnil seznam nejlepších fotbalových týmů 25 divizí I, založených na anketě trenérů. Špičková škola je Akron, následovaná Kentucky, Severní Karolínou, Michigan a Maryland.

Equivalency Sport

Soccer stipendia byla určena americkým sportovním stipendiem řídícím orgánem, NCAA, jako rovnocenný sport, což znamená, že vysoké školy mohou nabídnout částečnou finanční pomoc více studentům. Podle NCAA může divize I školy nabídnout 12 ženských fotbalových stipendií a 9,9 mužských stipendií. Divize II školy může nabídnout 9,9 ženských fotbalových stipendií a devět mužských stipendií. Pokud máte zájem o získání fotbalového stipendia, musíte přilákat pozornost trenérů NCAA.

Statistika

Pokud banka získáte štipendium na fotbal, článek z roku 2010 v “Zprávách a zprávách ve Spojených státech amerických” naznačuje, že je realistický. Divize I a II nabízejí asi 138 000 sportovních stipendií. Každý rok je pro chlapce k dispozici zhruba 433 fotbalových stipendií a 806 pro dívky. Podle článku z roku 2008, který zveřejnila Národní asociace fotbalových trenérů Ameriky nebo NCSAA, bylo 4 326 bodů v kolektivních fotbalových družstvech pro chlapce a 4 416 míst pro dívky. Méně než 8% absolventů seniorů bude mít příležitost hrát si kolejový tým. Štipendium na fotbal není plná jízda. Ve skutečnosti lze jedno stipendium rozdělit mezi tři nebo více hráčů. Dále jsou stipendia zaručena pouze za jeden rok.

Alternativy

Většina studentů uděluje fotbalové stipendia přijímá trenér NSCAA podle Athletic Stipends. Pokud nejste v top 3 procentu v národě, je na vás, abyste vypsali místo v divizi I nebo divizi II. Existuje více než 350 fotbalových trenérů NCAA mužů a více než 480 ženských fotbalových trenérů. Jedním ze způsobů, jak vystupovat z vaší soutěže, je navštívit letní tábor pro fotbal. Zpráva “Zprávy o USA a ve světě” navrhuje vyzkoušet si ocenění za ocenění od menší soukromé školy, která může v některých případech snížit výuku o více než 50 procent. Národní atletická asociace juniorských vysokých škol seznamuje stovky malých škol s úctyhodnými fotbalovými programy.