Nejlepší levné kola pro kola

Akin má kvalitní rozvor na vašem voze, kola na silničním kole jsou jednou z jeho nejdůležitějších součástí. Vaše kola by měla být trvanlivá, spolehlivá a pohodlná. Který okraj je nejlepší, závisí na vaší hmotnosti, úrovni dovednosti, kolik kilometrů se přihlásíte a kolik si můžete dovolit utrácet. Přestože jsou ráfky drahé, existují modely, které nebudou napínat váš rozpočet.

Za méně než 500 dolarů jsou Vuelta Corsa Super-Lites kvalitní soupravou kol, která je velmi dobrá. Oceněno 3.72 z 5 hvězdiček Roadbikereview.com, kola mají 27 mm středně-V 6066 hliníkové svařované ráfky s CNC obráběnými bočnicemi. Dostanete také 20 předních a 24 zadních aero-paprsků z nerezavějící oceli, které jsou v přední části radiálně přivázané, dvěma v zadní části. Rozbočovače jsou vybaveny japonskými kazetovými ložisky EZO. Kolečka Super-Lite jsou vynikající střednědobý produkt, který od roku 2011 stojí přibližně 450 dolarů.

Kolečka Shimano WH-R S20 zahrnují technologii, která se nachází na sériích kol, podle recenze na stránkách Bicycling.com. S 16 špičkami vpředu a 20 v zadním kole, stejně jako s eloxovanými bradavky a ofsetovou technologií, která vytváří v ráfku sílu trojúhelníku, jsou tato kola vynikající hodnotou. Bikeradar.com říká, že náboje s kuličkovými ložisky jsou snadno namazatelné. Jejich tělo kazety je také kompatibilní s 8-, 9- a 10stupňovými kazetami Shimano. Od roku 2011 stojí sada kol Shimano WH-R S20 kolem 300 dolarů.

Mavic vyrábí vysoce kvalitní cyklistické výrobky a Ksyrium Equipes nejsou výjimkou. Přijímaní 3,24 z 5 hvězdiček na Roadbikereview.com jsou tato kola překvapivě odolná, a to navzdory jejich méně exotickým materiálovým složkám. Přední ráfek má 20 paprsků, zatímco zadní sedačka 24. Ačkoli se nejedná o vysoký počet paprsků, hodnotitelé zjistili, že kola na dlouhých jízdách na tvrdých plochách dobře držely. Od roku 2011 najdete sadu nástrojů Ksyrium za přibližně 250 dolarů.

Pokud potřebujete udržet váš nákup pod 200 dolarů, Vuelta vyrábí zerolitovou soupravu kol, která stojí kolem 120 dolarů od roku 2011. Navržená tak, aby byla rychlá, jsou tato kola robustní a dokáží zpracovat výkopy a dlažební kostky, aniž by se odklonily od dráhy. Vynikající 3.3 out of 5 stars od Roadbikereview.com, ručně vyrobené hliníkové ráfky s CNC obráběnými bočnicemi nabízejí vynikající brzdný výkon. 3.3 mm nerezové paprsky také podporují váhu přes rohy, stoupání a sestupy.

Vuelta Corsa Super-Lite

Shimano WH-R S20

Mavic Ksyrium Equipe

Vuelta Zerolite