Co se stane během léčby obličeje?

Léčba obličeje spolupracuje, aby se zlepšila vzhled vašeho pleti. Vzhledem k tomu, že typy pleti nejsou stejné, postupy a produkty používané v obličeji se mohou lišit. Léčba obličeje je obvykle přizpůsobena potřebám klienta, ale všechny obličeje mají základní rutinu, kterou většina profesionálů v péči o pleť používá.

Fakta

Masáž používaná při ošetření obličeje podporuje krevní oběh a přináší vyživující krve do buněk pokožky. Ošetření obličeje je relaxační, stejně jako léčebné. Stroje se používají k léčbě kůže, ale tato lázeňská služba může být prováděna ručně.

Funkce

Většina kožních stavů těží z postupů a produktů používaných při ošetření obličeje a k léčbě kůže by měla být použita dermatologa nebo licencovaná estetika. Léčba dermatologem se obvykle provádí v ordinaci lékaře. Estetik může dát obličej v lázních, v salonu nebo ve svém domě.

Typy

Normální pokožka je analyzována, očištěna a párována a masáž obličeje je dána estetikou. Na kůži se aplikuje výživná maska ​​a následně se odstraní. Po odstranění masky se aplikuje zvlhčovač pro normální pokožku. Suchá kůže se během ošetření obličeje analyzuje, očišťuje a napařuje. Masáž může být provedena a poté je aplikována maska ​​a ponechána na příslušnou dobu. Na konci léčby se aplikuje zvlhčovač pro suchou pokožku. Kombinovaná pokožka se analyzuje, čistí, vaří, masíruje a při ošetření obličeje se na pokožku aplikuje maska ​​pro kombinaci pokožky. Někteří odborníci na péči o pleť používají na tváři dvě různé masky pro ošetření různých typů pleti. Kůže je na konci ošetření navlhčena buď kombinací hydratační péče o pleť, nebo dvěma různými zvlhčovači. Kůže s akné je očistěná a párována a extrahovány pupeny a černé oči. Maska určená k léčbě akné je také aplikována a odebrána po uplynutí příslušné doby. Zvlhčovač vhodný pro akné se aplikuje na konci léčby.

Úvahy

Než se objeví obličej, musíte informovat odborníka na péči o pokožku o všech alergii. Přísady některých přípravků, které se používají v některých léčbách, mohou způsobit alergické reakce. Pokud máte citlivou pokožku, musíte o tom také informovat odborníka na péči o pokožku.

Výhody

Normální kůže zůstává jasná a zářící, když jsou podávány pravidelné obličeje. Parní a obličejová masáž, která se používá u klientů se suchou kůží, by měla svou kůži více hydratovat. Kombinovaná pleť obvykle vykazuje zlepšení iu pravidelných ošetření obličeje. Výrobky používané na pokožce sužované akné by měly podstatně zlepšit stav akné v průběhu času, pokud klient dodržuje pokyny odborníka na péči o pokožku, jak pečovat o svou pleť doma.

Stárnutí pokožky se při ošetření obličeje čistí, páře a masíruje. Exfoliční maska ​​pro stárnoucí pokožku se používá ke změkčení linií a vrásek. Pokud je aplikována maska, bude odstraněna po uplynutí příslušné doby a použije se krém nebo krém na ošetření zralé pokožky. Masáž obličeje také tónuje pokožku, povzbuzuje produkci přírodních olejů a zanechává pokožku zdravou záři.

Stárnutí pokožky