Ideální váha pro model o délce 6 stop

Za všechny glitry a glamour modelovací průmysl má své vlastní standardy pro mužské modely, které poskytují specifický vzhled pro přistávací dráhy, gala a marketingové kampaně. Udržování ideální a konzistentní váhy umožňuje mužským modelům transformovat a přecházet mezi oděvními díly, aby se diváci mohli soustředit na návrhářský produkt. Chcete-li dosáhnout a udržet ideální váhu pro modelování, musíte se zavázat k zdravým dietním návykům, pravidelným spánkovým vzorům a týdennímu cvičení.

Mužský model by měl obecně vážit mezi 120 a 170 liber a být 5 stop 9 palců až 6 stop 2 palce na výšku, podle Models.com. Cílem je prodávat produkty, které jsou pro danou práci zásadní pro sestavení a prezentaci modelu. Poskytovatelé zdravotní péče používají Hamwiho rovnici pro výpočet ideální tělesné hmotnosti pro obecnou populaci. U zdravého muže vyššího než 5 stop je ideální tělesná hmotnost založená na následující rovnici: centimetry nad 5 stop x 6 + 106, konečná odpověď je dána v rozmezí plus nebo minus 10 procent, aby odpovídal za rámec. Vysoký muž o výšce 6 stop by měl být 178 liber nebo rozsah 160 až 196 liber, takže model by měl mít tuto výšku v nižších 10 procentech až průměrných 170 liber a stále si udržuje dobré zdraví.

Klíčovým aspektem dosažení a udržení zdravé hmotnosti je dobře vyvážená strava bohatá na celé potraviny, vitamíny a minerály. Akademie výživy a dietetiky doporučuje, aby mírně aktivní muži jedli 2 000 až 2 800 kalorií denně, omezili spotřebu červeného masa a konzumovali nejméně 2 šálky ovoce a 2 1/2 šálky zeleniny každý den. Vyberte celá, nerafinovaná zrna a vyměňte tučné nevyžádané potraviny pro ořechy, nízkotučné mléčné výrobky a koření na bázi oleje. Rybí ryby dvakrát týdně, upečená ryba s chřestem a hnědá rýže je vynikající volbou. Dieta s vysokým obsahem vlákniny je důležitá pro mužský wellness, takže střílíte na 38 gramů vlákniny každý den, pokud jste starší než 50 let, zaměřte se na 30 gramů denně.

Chcete-li udržet váhu asi 170 liber, udělejte fyzickou zdatnost nejvyšší prioritu. Pokud jste uvízl v devíti-pět-rutina, zůstat aktivní během přestávky na oběd – přinést atletické boty a brát prudkou procházku po dobu půl hodiny. Aerobní kardio cvičení vám vyplácejí tuky a spálí kalorie, zatímco výcvik na hmotnosti vám umožní vytvarovat svaly a stavět hmotu. Americká rada pro cvičení a centra pro kontrolu a prevenci nemocí doporučují, aby každý týden pro zdraví a dlouhověkost získala nejméně 150 minut tělesné aktivity s průměrnou intenzitou. Vyberte rutinní cvičení, které je příjemné, abyste se s tím drželi.

Dr. Michael J. Twery, ředitel Národního centra pro výzkum spánkových onemocnění, uvádí, že více než 30 procent dospělých Američanů se pokouší o nedostatečný spánek. Chronická deprivace spánku ovlivňuje vaši schopnost řídit chuť k jídlu a zvyšuje riziko kolísání hmotnosti a snižuje tak prodejnost jako modelu. Národní komise pro spánek doporučuje každou noc sedm až devět hodin spánku pro optimální zdraví dospělých. Podle modelu Olivera Cheshira je tato kariéra rychlá a dělá krásu odpočinku práce pečlivého plánování a věnování. Když vás návrháři najdou na výstavu, očekávají, že váha uvedená ve vašem popisu – konzistence spánku je spojena s konzistencí hmotnosti a pomůže vám zůstat úspěšná.

Rozsah hmotnosti

Zdravá dieta

Rutinní cvičení

Spánek a váha