Jaké potraviny jíst mají velikost nula

Nalézt velikost nula je úspěch, který může být žádoucí, ale může být obtížné dosáhnout, protože vyžaduje nízkou tělesnou hmotnost a minimální hladinu tělesného tuku. Ačkoli konzumace některých potravin může zvýšit vaše šance na dosažení velikosti nuly, měli byste také cvičení pomáhat ve vašich cílech řízení váhy. Všimněte si, že bez ohledu na to, jaké potraviny si vyberete, budete muset stále kontrolovat svůj příjem kalorií, abyste mohli zhubnout. Poraďte se s lékařem dříve, než se pokusíte o případný plán hubnutí.

Makrela je druh ryby, který může pomoci vašemu úsilí dosáhnout velikosti nuly z několika důvodů. Za prvé, makrela je relativně málo kalorií – 88 g filé makrely poskytuje 180 kalorií, což je méně než 10 procent denního příjmu 2 000 kalorií. Makrela je také bohatá na bílkoviny, živinu, která může zvýšit pocity plnosti. Makrela je také bohatá na omega-3 mastné kyseliny, což je typ tuku, který může pomoci snížit riziko kardiovaskulárních onemocnění. Příjem omega-3 mastných kyselin může navíc pomoci ztrátě tuku, podle průzkumu z prosince 2007 “The American Journal of Clinical Nutrition”

Špenát je zelená, listová zelenina, která vám pomůže dosáhnout velikosti nuly kvůli nízkému počtu kalorií a vysokému obsahu vlákniny. Špenát je spíše kalorický – 1,5 šálku tohoto jídla obsahuje jen 10 kalorií. Více než polovina sacharidů v špenátu pochází z dietní vlákniny, živiny, která podporuje pocity plnosti, takže konzumace velkých porcí špenátu vám pomůže řídit vaši chuť k jídlu a zhubnout nebo zůstat na nulové velikosti.

Vejce jsou potraviny bohaté na bílkoviny, které vám pomohou zvládnout váhu a dosáhnout velikosti nuly. Studie z říjnového vydání “Mezinárodního žurnálu obezity” naznačuje, že konzumace vajec na snídani může snížit denní příjem kalorií ve srovnání s jinými snídanými pokrmy. Vysoký obsah bílkovin ve vejcích může být také prospěšný, výzkum publikovaný v časopise Čtvrtek 2010 časopisu “Diabetes Care” naznačuje, že stravy s vysokým obsahem bílkovin mohou zlepšit tuk a snížení tělesné hmotnosti ve srovnání s jinými diety.

Chřest je nízkokalorická zelenina, která nabízí několik nutričních charakteristik příznivých pro úbytek hmotnosti. 93 g porce chřestu obsahuje pouze 25 kalorií a ze 4 g sacharidů 2 g pochází z vlákniny. Chřest je také bohatý na bílkoviny, přičemž tato živina poskytuje jednu třetinu z celkového počtu kalorií v chřestu. Konzumace chřestu může být účinným způsobem, jak zvýšit příjem vlákniny a bílkovin, které mohou pomoci při úbytku hmotnosti.

Makrela

Špenát

Vejce

Chřest