Vysokoškolské atletické vzdělávací programy

Sportovní trenéři zabraňují a léčí zranění, vedou zraněné sportovce a zotavují se a zajistí, aby sportovci používali správné vybavení. Každoročně se zvyšuje poptávka po sportovních trenérech. To dělá atletický trénink oblíbenou kariérovou volbou podle “Zprávy o světových a zpravodajských zprávách v USA”. S nízkou mírou obratu pracovních míst je vzdělávání důležité pro zajištění práce. University of Texas, Ithaca College, Kalifornská státní univerzita v Long Beach a Michiganská státní univerzita neustále doplňují seznam nejlepších vysokoškolských atletických výcvikových programů, které každoročně vydává “Světová a zpravodajská zpráva USA”.

University of Texas nabízí vysokoškolským studentům příležitost obdržet bakalářský titul v atletickém výcviku. Program je dokončen na univerzitě Kineziologie a výchova ke zdraví. Čtyřletý program připravuje studenty na kariéru v atletickém výcviku, stejně jako úspěšně absolvovat certifikační zkoušku. Studenti pracují v učebně, stejně jako v klinických zařízeních. Studenti budou také trávit čas pozorováním současných atletických trenérů.

Ithaca College je malá, soukromá vysoká škola umístěná v New Yorku. Ithaca nabízí studentům příležitost získat vysokoškolské atletické vzdělání od osmdesátých lét – před atletickou výukou byl dokonce uznán jako spojenecké zdraví povolání. Studenti absolvují čtyři roky studia fyziologie cvičení, hodnocení úrazů, lidského pohybu a terapeutických cvičení pro sportovce. Studenti tráví čas v učebně a pracují se školami a zdravotnickými zařízeními pro klinické uplatnění svých dovedností.

Kalifornská státní univerzita v Long Beach je veřejná vysoká škola nabízející vysokoškolské atletické vzdělání. Škola nabízí komplexní program zaměřený na akademický a klinický výcvik. Školení zahrnuje řízení rizik, hodnocení úrazů, hodnocení úrazů, prevenci úrazů, patologii zranění a akutní péči. Studenti jsou připraveni posadit se za svou certifikaci na palubě a přijmout vstupní pozici ve školách a zdravotnických zařízeních.

Michiganská státní univerzita nabízí vysokoškolský atletický výcvikový program prostřednictvím kineziologické kliniky. Bakalářský titul je v kineziologii s důrazem na atletický trénink. Program je speciálně určen pro jednotlivce, kteří chtějí pracovat v oblasti sportovní medicíny. Školení probíhá v učebně i v terénu. Kurzy se zaměřují na první pomoc, osobní bezpečnost, psychologické postižení sportu, sportovní zranění a patologii a fyzický růst sportovců.

Univerzita Texasu

Ithaca College

Kalifornská státní univerzita na Long Beach

Michiganská státní univerzita