Co je ideální proteinová strava?

Existuje mnoho metod pro dosažení hubnutí a některé metody mohou pomoci, když jste v minulosti neuspěli. Ideální bílkovinná strava je lékařsky předepsaný program na snížení tělesné hmotnosti, který je určen pro jednotlivce, kteří buď mají hodně ztráty hmotnosti, nebo se jim podařilo zhubnout pouze z jídelníčku a cvičení. Tento druh stravy je k dispozici pouze prostřednictvím licencovaných klinik a zdravotnických pracovníků. Poraďte se s lékařem, abyste zjistili, zda tento plán je pro vás vhodný.

Předpoklad

Cílem stravy Ideal Protein je stabilizovat hladinu cukru v krvi a podpořit úbytek hmotnosti tím, že poskytne tělu optimální množství bílkovin. Program zahrnuje nákup předpřipravených, předem balených potravin Ideal Protein specificky formulovaných tak, aby obsahovali nízké sacharidy a tuky. Ideální bílkovinová výživa omezuje příjem sacharidů, aby vyčerpali skladovanou glukózu ve vašem těle ve snaze podpořit vaše tělo spalovat tuky na palivo. Během tří dnů stravy vyčerpají vaše rezervy na glukózu a vaše tělo začíná spalovat tuky, jak uvádí Hans D Gruenn Medical Center.

První fáze

Průměrná hmotnostní ztráta pro ženy po stravě s ideálními bílkovinami činí 3 až 5 liber týdně a 5 až 7 liber pro muže, podle zdravotního střediska Hans D Gruenn. Ideální proteinová strava používá čtyřfázový protokol. Během první fáze konzumujete tři jídla Ideal Protein a jedno pravidelné jídlo, které si připravíte. Samostatně připravené jídlo musí být nízké, málo tučné a obsahuje čerstvou zeleninu, salát a bílkovinu dle vašeho výběru. Zůstáváte ve fázi první, dokud nedosáhnete 70 až 80 procent vašeho cíle o snížení tělesné hmotnosti.

Fáze 2 až 4

Ve druhé fázi snížíte množství jídel Ideal Protein, které konzumujete, a zvýšíte samo-připravenou stravu. Snížíte na dvě jídlo Ideal Protein a zvýšíte na dvě samoobslužné pokrmy, které splňují stejné pokyny pro složení jako v první fázi. Pak zůstanete ve druhé fázi, dokud nedosáhnete 100% vašeho cíle o snížení hmotnosti. Ve třetí fázi znovu zavedete mírné množství sacharidů a tuku a snížíte hladiny jídel Ideal Protein na jednu denně a máte dvě pravidelné jídla. Když dosáhnete čtvrté fáze, vrátíte se k normálnímu jídlu a zachováte svou ztrátu hmotnosti tím, že uděláte zdravější potraviny.

Ideální proteiny a úvahy

Ideal Protein nabízí celou řadu hotových jídel. Položky na snídani zahrnují sýrovou omeletu, obiloviny, ovesné vločky, palačinky, muffiny a palačinky. Dostupné obědové pokrmy zahrnují zeleninovou chilli, špagety, hovězí guláš, kuřecí polévku, pórkovou polévku a houbovou polévku. Pro občerstvení si můžete vybrat z různých barů, pudinků, ořechů, obláček a jogurtových nápojů. Nepoužívejte přípravek Ideal Protein, pokud máte diabetes 1. typu, onemocnění jater, alergie na sóju nebo onemocnění ledvin. Ideální bílkovina nemusí být vhodná pro jiné podmínky, které zde nejsou uvedeny, proto se nejprve poraďte s lékařem.